HABERLER

MARENTECH EXPO, DANİMARKA TANITIMINDA BÜYÜK SES GETİRDİ

30 Kasım 20210 dk okuma

Marentech Expo, Düred Derneği desteğiyle enerji sektörünün önemli paydaşlarını ve  yurtdışından nitelikli alıcıları bir araya getiriyor. Bu kapsamda Danimarka tanıtımının hemen ardından  uluslararası pazarda marka olma yolunda Marentech Expo, Danimarka'da gerçekleştirilen Wind Europe Electric City'de tanıtımlarına devam etti. Danimarka'da yapılan tanıtım sonucunda uluslararası birçok katılımcı ve ziyaretçilerin dikkatini çeken Marentech Expo, 2022 yılına damgasını vuracak ve özellikle bölge ülkerindeki büyük markaları ve üreticileri ziyaretçi olarak ağırlayacak.


​Dünya çapında yapılan tanıtımlar, Denizüstü Enerji ve Teknolojileri sektörünü bir adım daha ileri taşıyacak. Ulusal ve uluslararası tanıtımları hızla devam eden Marentech Expo 25-27 Mayıs 2022'de sektörün gelişimine katkıda bulunuyor. 

Marentech Expo'nun tanıtımı BİFAŞ Yurtdışı satış ve pazarlama direktörü Filiz Karakul başta olmak üzere satış ve pazarlama ekibi tarafından Danimarka'da  doğrudan sektör yetkililerine yapıldı. Katılımcı ve ziyaretçi firmalar ile tek tek yapılan görüşmeler sonucunda ilgi odağı olan Marentech Expo sektöre damgasını vurmaya hazır.


Etiketler
#marentechexpo
İlgili Haberler