MARENTECH EXPO

26 EKİM 2022'DE KAPILARINI AÇIYOR...

MARENTECH EXPO

26 EKİM 2022'DE KAPILARINI AÇIYOR

MARENTECH EXPO

26 EKİM 2022'DE KAPILARINI AÇIYOR

10000

M­­­­²

22

ZİYARETÇİ ÜLKE

100+

MARKA KATILIMI

30000+

PROFESYONEL ZİYARETÇİ

Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

26-28 EKİM 2022

MARENTECH EXPO - Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce profesyonel yatırımcı & alıcının ziyaretiyle 26-28 Ekim 2022 tarihlerinde Fuar İzmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak.

Keşfedin

HABERLER / ETKİNLİKLER

03 Aralık 2021

RÜZGAR ENERJİSİ BAŞKENTİ İZMİR’DE BÜYÜK BULUŞMA

Türkiye’nin "rüzgar enerjisi başkenti" olarak adlandırılan ve Türkiye’deki karasal ve denizüstü rüzgar türbini bileşenlerinin üretildiği ve ihraç edildiği öncü şehir potansiyeline sahip olan İzmir, 2 Aralık'ta önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı.

30 Kasım 2021

MARENTECH EXPO, DANİMARKA TANITIMINDA BÜYÜK SES GETİRDİ

Marentech Expo'nun tanıtımı BİFAŞ Yurtdışı satış ve pazarlama direktörü Filiz Karakul başta olmak üzere satış ve pazarlama ekibi tarafından Danimarka'da doğrudan sektör yetkililerine yapıldı. Katılımcı ve ziyaretçi firmalar ile tek tek yapılan görüşmeler sonucunda ilgi odağı olan Marentech Expo sektöre damgasını vurmaya hazır.

13 Ağustos 2021

Geniş Katılımcı Yelpazesi

Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecek Marentech Expo’da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsatı yakalayacak.

13 Ağustos 2021

Enerji ile İlgili Her Şey

Türkiye’nin ve bölgenin deniz üstü enerji sektörüne ev sahipliği yapan Marentech Expo’da rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipman firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden 300'ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturulacak.

13 Ağustos 2021

Sektör Tek Çatı Altında

Geniş bir üretici ve marka yelpazesine sahip olan Marentech Expo, rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipman firmaları bir araya getirecek.

30 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi

23 Ağustos 2021

Özel alıcılarla B2B programı

23 Ağustos 2021

8 hedef ülkeden 12 özel alım heyeti

23 Ağustos 2021

Avrupa ve Orta Doğu'dan profesyonel alıcılar

23 Ağustos 2021

Tüm Dünya'dan Profesyonel Alıcılar

13 Ağustos 2021

BASINDA MARENTECH EXPO

ANA PARTNER

DESTEKLEYENLER

Gensed
İZFAŞ

ULUSLARARASI DESTEKLEYEN KURUMLAR

MEDYA PARTNERLERİ

FUAR PARTNERİ